Медичний центр натуропатії SOFI-NA
Софії Михайлівни Нагорняк
  • +38 068 181-98-65
   +38 093 402-92-88
   sofia-nagornyak59@ukr.net
 • Фітотерапевт
  Фітотерапія, або лікування лікарськими засобами рослинного походження – один з важливих напрямів терапії, широко вживаний при лікуванні різних захворювань. Фітотерапію використовують і як самостійний вид лікування, і як допоміжний у комплексі з іншими лікарськими засобами. Особливо ефективні фітотерапевтичні препарати в лікуванні й профілактиці хронічних захворювань.
  Main Item Image
  Косметолог
  Косметологія — це наука про естетичні проблеми організму людини, їх причини, прояви та методи корекції. Також цим цим поняттям позначають набір методик, спрямованих на корекцію зазначених вад. У косметології використовуються досягнення дерматології, фізіотерапії, косметичної хімії, ортопедії, відновлювальної медицини та інших наук. Відповідно, косметолог — це фахівець з вищою медичною освітою, професійна діяльність якого передбачає вирішення естетичних проблем пацієнтів за допомогою косметичних та терапевтичних засобів, апаратних методик та інших альтернативних методів.
  Main Item Image
  Психолог
  Психолог допомагає стати вільним, повірити в себе, набути самоцінності та здорової самооцінки, прийняти себе і свої переживання, стати більш впевненим, позбутися почуття провини. Розібратися зі своїми кордонами, справжніми потребами, бажаннями, мотивацією. Вирішити внутрішні конфлікти, впоратися з труднощами в міжособистісних стосунках. Розширити уявлення про себе, про інших та про світ.
  Main Item Image
  Фітоаптека SOFI-NA Production
  У Медичному центрі "SOFI-NA" також знаходиться фітоаптека SOFI-NA Production в якій Ви можете придбати лікувальні трав'яні збори, лікувальні трави, лікувальні рослини, фіточаї, водні фітоекстракти, масляні фітомацерати, настої трав'яні та органічну продукцію.

  Зв’язок зі мною